Deň Zeme

Každoročne sa tento sviatok našej Zeme slávi 22. apríla. Inak tomu nebolo ani tento rok.

Žiaci z tried: I.B, I.C, III.B, IV.B si  na výtvarnej výchove rôznymi aktivitami a rozhovormi pripomenuli tento deň. Je to deň venovaný ochrane našej planéty.

Priblížili sme si nielen negatívne dopady ľudskej činnosti na životné prostredie, ale aj naše možnosti ich zmierniť a zmeniť.

Potom sme zhotovili výrobky, na ktoré sme použili odpadový materiál. Žiaci z I.B vytvorili pestrofarebných motýľov, z I.C veselé mačičky a kocúrikov. Tretiaci využili papier, ktorý bol určený na zber a povystrihovali z neho motýľov. Žiaci zo 4.B vymysleli z nepotrebných škatúľ domčeky a akvária, kartóny na vajíčka premenili na drakov, robotov, kvety...

fotogaléria I.A                           fotogaléria I.C

fotogaléria III.B                       fotogaléria IV.B