O Z N A M Y

Žiaci ktorí sa vyučujú dištančne, sú AUTOMATICKY ODHLÁSENÍ zo stravy .

Plán verejného obstarávania rok 2020
Výzvy na predkladanie cenových ponúk
.
 Žiadame rodičov o pozmenenie starých trvalých  príkazov na stravu, nakoľko od septembra 2019  sa vyberá jednotná réžia
 5.-EURO za dieťa na mesiac,ktorá  musí byť uhradená vopred najneskôr do 25-teho  dňa predchádzajúceho kalendárneho mesiaca.

Vnútorný poriadok ŠJ .pdf
Spôsob úhrady stravného

Stravné sa uhrádza mesačne vopred, najnesôr do 25-teho dňa predchádzajúceho kalendárneho mesiaca.

Stravné je možné uhradiť nasledujúcim spôsobom :

1. trvalým príkazom v príslušnej banke  do 25-teho dňa predchádzajúceho kalendárneho mesiaca.

2. prostredníctvom internetu – " internetbanking"

3. úhradou pomocou poštovného peňažného poukazu "TYP C", ktorý vystaví pokladníčka  ŠJ.

číslo účtu IBAN:  SK 77 0200 0000 0000 1673 0382
účet vedený : VÚB Prievidza

Ceny   jedál   :
.
od 01.09.2019, bude cena jedného stravného lístka pre obed jedného dospelého stravníka   3, 90.- €
v cene je zahrnutá už aj "réžia-poplatok pre stravovňu".

Systém  samotných obedov je zabezpečený prostredníctvom elektronického výdaja, ku ktorému sú vydané čípové karty pre každého stravníka.

Stravníkom je strava vydaná na príslušný deň na základe vloženej čípovej karty do čítačky pri výdajnom okienku. Preto je potrebné, aby každý stravník čipovú kartu mal k dispozícií, keď pristupuje k výdajnému okienku.

V prípade straty čípovej karty, je každý stravník povinný túto stratu oznámiť v kancelárii ŠJ.
Karta sa musí včas zablokovať, aby nedošlo k jej zneužitiu. Stravníkovi je daná možnosť na hladanie karty jeden týždeň. Po uvedenom termíne je potrebné zakúpiť novú čípovú kartu.

Odhlasovanie obedov

Stravník, alebo zákonný zástupca dieťaťa je povinný sa zo stravy včas odhlásiť .

Spôsoby odhlasovania:

deň vopred do 14:00 hod .

.

Odhlasovanie z odberu stravy :

telefonicky na tel. čísle :  046 / 540 4414 ,

osobne:  zapísaním sa do zošita, priamo v jedálni .

e-mailom:  sjenergetikov@centrum.sk.

cez internet :

Potrebné prihlasovacie údaje si môžete prevziať od hospodárky ŠJ .

Stravnik/Prihlaseni?zarizeni=9140

Po víkende, alebo voľných dňoch je možné stravníka odhlásiť najneskôr do 7:30 hod.

Ak si stravník zabudne čípovú kartu, príde si ráno pre náhradnú stravenku do kancelárie, ktorú mu vydá pokladníčka alebo vedúca ŠJ.

Prázdniny

Posledný deň vyučovania