Vážení rodičia !

Vzhľadom na danú situáciu si môžete školské pomôcky pre budúci  školský rok 2020/2021 objednať aj elektronicky.

Ak si objednáte pomôcky do 31.7.2020 vrátane, máte dovoz pomôcok do školy zdarma !
Po tomto termíne si poštovné hradíte sami.

Kliknutím na obrázok nižšie-navolíte naše mesto, školu a triedu.

Počty pomôcok, ktoré sú tam navolené – sú konzultované s pani  učiteľkami daných ročníkov – je to základná sada,ktorú si môžete  vložiť do košíka.

Samozrejme, podľa vlastnej potreby si môžete počty aj navýšiť,  ale mala by  postačovať základná sada na celý školský rok.

Dodanie tovaru si môžete zvoliť domov, alebo aj do školy  (ušetríte poštovné).

po tomto termíne si poštovné hradíte sami.

V septembri triedne pani učiteľky pomôcky deťom rozdajú,  prípadne si ich deti nechajú v škole – podľa dohody.

Ak niekto  nemá možnosť objednať pomôcky elektronicky,  objednáme dodatočne osobne - cez školu.

.

" VITAJTE, ste tu správne !,UŽ LEN PÁR "KLIKOV" VÁS DELÍ OD TOHO,ABY STE SPOZNALI našu školu...*ŠKOLU S ENERGIOU*... "