EXKURZIA 5.A TRIEDY NA MESTSKÚ POLÍCIU V PRIEVIDZI, KTORÁ SÍDLI NEĎALEKO NAŠEJ ŠKOLY.

V stredu 27. apríla 2016 naši športovci z 5. A triedy sa zúčastnili dlho očakávanej exkurzii na Mestskú políciu. Neodradil nás ani hustý dážď,keďže sídlo Mestskej polície je neďaleko našej školy.

Privítal nás kapitán Vít Zajac, ktorý si piatakov hneď získal svojím vystupovaním. Previedli nás pracoviskom polície. Najatraktívnejšie miesta pre piatakov  boli kamerové systémy, ktoré sa nachádzajú na rôznych miestach Prievidze a ukážka výcviku ročného vlčiaka.
Veľký zážitok mali so zisťovaním alkoholu dychovou skúškou. Piataci si odniesli na pamiatku brožúrky o práci Mestskej polície a na cestu späť do školy sladkú lízanku.

Ďakujeme.