Škola priateľská k deťom - UNICEF

Naša škola získala titul Škola priateľská k deťom za školský rok 2019/2020, ktorý každoročne udeľuje organizácia UNICEF.

Tento ročník tohto programu a celý priebeh školského roka ovplyvnila pandémia COVID-19.

Napriek tomu organizácia  chcela oceniť prácu pedagógov pre deti. Do výzvy sme sa zapojili vyplnením evaluačného dotazníka , v ktorom sme uviedli všetky aktivity a podujatia, ktoré sme v tomto školskom roku zrealizovali a viedli deti k charitatívnym činom,a to:  Burza kníh, Vianočné trhy, Vianočná zbierka pre deti pre deti z detských domovov.

Teší  nás, že sa nám podarili tento titul získať, pretože všetky  podujatia a aktivity poriadame každoročne a mienime sa im venovať aj v budúcnosti.