Celoslovenské Testovanie žiakov 9.ročníka

Uskutočnilo sa 3.apríla 2019 (streda). Žiaci boli testovaní po novom, z matematiky v teste bolo 30 úloh a čas na ich riešenie 90 minút, zo slovenského jazyka a literatúry žiaci riešili 70 minút spolu 30 úloh.

Na našej škole testy písalo 51 žiakov, a to 21 žiakov sa testovalo elektronicky, on-line formou a zvyšní žiaci 9. ročníka riešili test v papierovej forme. Žiaci, ktorí sa testovali elektronicky, si testovanie vyskúšali na Generálnej skúške (13. februára 2019), ktorá sa bola simuláciou riadneho testovania a v deň testovania sa dozvedeli aj predbežné neoficiálne výsledky.

Všetci žiaci 9. ročníka sa konečné oficiálne výsledky dozvedia v máji.

21. 2. 2019 sa na našej škole uskutočnilo Pilotné overovanie testovacích nástrojov pre žiakov 9. ročníka ZŠ. Žiaci boli testovaní písomnou formou z matematiky a zo slovenského jazyka a literatúry. Testy z matematiky písalo 25 žiakov z 9. A a 24 žiakov z 9. B.