INTENZÍVNY KURZ ANGLICKÉHO JAZYKA
S LEKTOROM Z VEĽKEJ BRITÁNIE

V týždni od 1.4.do 5.4.2019 sa 15 žiakov triedy s rozšíreným vyučovaním cudzích jazykov 8.B zúčastnilo intenzívneho kurzu anglického jazyka s lektorom - native speakrom.

Lektor, ktorý pochádzal z Veľkej Británie, našich žiakov  zaujal svojím  netradičným  prístupom. Každý deň bol venovaný jednej téme, ktorú na každej hodine rozvíjal - rozširovanie slovnej zásoby - ústne aj písomne do zošitov, potom danú slovnú zásobu používali v konverzácii, dialógoch, cvičeniach, nakoniec nasledovali didaktické hry , všetko výlučne v anglickom jazyku.

Na záver – posledný deň, dostali všetci žiaci CERTIFIKÁTY o absolvovaní 20 hodinového intenzívneho kurzu anglického jazyka organizovaného jazykovou školou SIDAS school z Košíc.

Tento kurz bol veľmi pozitívnou skúsenosťou pre našich žiakov, vzhľadom  na  to, že odbúrali stres z komunikácie v cudzom jazyku, rozšírili si slovnú zásobu  a veľa  sa naučili o živote a ľuďoch vo Veľkej Británii, zároveň niektorí žiaci strávili s lektorom aj celé jedno popoludnie, aby mu ukázali Prievidzu a zahrali si spolu golf.