Výstava Stredoškolák
Hrdina remesla Trenčín

5.10.2018 sa žiaci 9.ročníka zúčastnili Výstavy Stredoškolák – Hrdina remesla, ktorá sa konala v areáli výstaviska Expo Center a.s.,v Trenčíne.

Hodinová cesta autobusom do krajského mesta nám ubehla ako voda a ani sme sa nenazdali a už sme stáli pred Expo Center v Trenčíne. V jednotlivých stánkoch nám ponúkali rozličné odbory stredných škôl nielen z územia Trenčianskeho kraja.

Dozvedeli sme sa o predmetoch, ktoré sa na strednej škole vyučujú i o mimoškolských aktivitách v portfóliu školy. Nechýbali  ani prednášky stredných odborných škôl, zamestnávateľov a žiakov zapojených do systému duálneho vzdelávania.

Trenčiansky kraj má na výber mnoho stredných škôl, takže si tu určite každý našiel svoje.

Jasmína Králiková, 9. B