Valentínska pošta 2019

Rozhlasová relácia ohlásila 5.2.2019 začiatok tohtoročnej Valentínskej pošty na našej škole. Každý mohol vhodiť do špeciálnej valentínskej schránky vlastnoručne vyrobenú valentínku pre svoju lásku, priateľa, kamarátov, ľudí blízkych jeho srdcu.

Vo štvrtok 14.2., presne na sviatok Valentína, roznášali valentínski poštári všetky odkazy s milými slovami a darčekmi. Medzi adresátmi boli nielen žiaci, ale i pani riaditeľka, pani učiteľky, pani vychovávateľky alebo pán školník.

Potešili naše srdiečka a ukázali nám, koľko dobrých ľudí máme okolo seba. Ďakujeme všetkým, ktorí vyjadrili svoje priateľstvo, sympatiu týmto originálnym spôsobom a zapojili sa do jednej z mnohých pekných akcií na našej škole.

...a Tu je :