IMATRIKULÁCIA  PRVÁKOV

26.september bol pre prváčikov výnimočný tým, že za účasti rodičov, vedenia školy a pozvaných hostí boli slávnostne pasovaní za žiakov našej školy.

V školskom kráľovstve ich privítala školská víla s 2 princeznami a 2 pážatami /žiakmi 9.A/. Svoju šikovnosť ukázali v programe, ktorý s nimi pripravili pani učiteľky Mgr.E.Krajčíková a Mgr.J.Briatková.

Pani riaditeľka Mgr.I.Škrteľová a Ing.Richard Takáč im slávnostne odovzdali imatrikulačné listy a pekné darčeky. Jedným z darčekov od vedenia školy boli farebné tričká s logom našej školy, v ktorých sa prváci prvýkrát predstavili svojim rodičom.

Po skončení oficiálnej časti čakalo v triedach na deti sladké prekvapenie a malé pohostenie, ktoré im zabezpečili rodičia.

Milí prváci, vitajte medzi nami! Prajeme vám veľa úspechov na ceste za poznaním, nech sa vám vždy dobre darí a nech ste na našej škole spokojní a šťastní.