CHEERLEADERS PD majsterkami Európy !!!

Dievčatám zo športových tried ,,,školy s energiou sa podarilo zvíťaziť na ME IDF Dance Life Expo v Brne. Počuť hymnu Slovenskej republiky so zlatou medailou na krku a pohárom víťaza nad hlavou je snom každého športovca. Každá minúta tréningu, každá slza potu, každý moment bolesti a únavy za to stojí. Sme hrdé a ideme ďalej s pokorou a veľkou výzvou na Majstrovstvá sveta  !

Gratulujeme aj skupine STARS ktorá získala 4.miesto. Bojovali a do svojho vystúpenia dali všetko. A to je najpodstatnejšie.

Ďakujeme mestu Prievidza – Komisií športu, mládeže a voľnočasových aktivít za podporu.  Vážime si a ceníme Váš záujem a pomoc ! Aj vďaka Vám môžeme hrdo reprezentovať svoju školu, mesto Prievidza, Slovensko a dokonca aj Európu.